42Mpa de Hydraulica die van de graanmaaimachine Systeemhoog rendement drijven
Productoverzicht
Highland Maïshakker Hydraulisch Aandrijfsysteem Hogere Efficiëntie Snelle Details: · Gietijzeren behuizing · Model PV110+MF110 · Hydraulische componenten · Vermogenscomponenten van hydraulische systemen · Verkoopplaats wereldwijd · Hogere efficiëntie · Eenvoudige lay-out · Systeemoplossingen · ...
Product aangepaste attributen
De Hydraulica die van de graanmaaimachine Systeem drijven
,42Mpa hydraulica die systeem drijven
,Systeem van de hoog rendement het Hydraulische Aandrijving
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
Productbeschrijving
Highland Maïshakker Hydraulisch Aandrijfsysteem Hogere Efficiëntie
Snelle Details:
· Gietijzeren behuizing
· Model PV110+MF110
· Hydraulische componenten
· Vermogenscomponenten van hydraulische systemen
· Verkoopplaats wereldwijd
· Hogere efficiëntie
· Eenvoudige lay-out
· Systeemoplossingen
· Toepassing maïshakker hydraulisch aandrijfsysteem
· Snel werken
· Volledig vervangen van geïmporteerde producten
· Patentcertificaat certificering
· 1 jaar garantie

Beschrijving:
Het Highland Maïshakker Hydraulisch Aandrijfsysteem kan de meeste benodigde circuitregelingen intrinsiek bevatten door de zwenkhoek te regelen, om de stroom en druk te reguleren.
Highland Maïshakker Hydraulisch Aandrijfsysteem met hoog koppel Het is de verantwoordelijkheid van de gebruiker om ervoor te zorgen dat de hydraulische pomp de juiste formulering van het medium gebruikt om de reinheid van het werkmedium van de apparatuur te garanderen, en dat het geen vaste deeltjes bevat.
(Zelfreinigende filters worden aanbevolen) en gebruik deze pomp/motor verstandig!
PV en MF Hydraulische Pompen Motoren Serie Technische parameters
| PV hydraulische pomp en MF hydraulische motor serie | 20 | 21 | 22 | 23 | ||
| Verplaatsing | Max. verplaatsing | ml/r | 33.3 | 51.6 | 69.8 | 90.5 |
| Snelheid | Max. continue werksnelheid (Volledige belasting) |
tpm | 3500 | 3500 | 3200 | 3200 |
| Nominale snelheid | tpm | 2500 | ||||
| Min. continue werksnelheid | tpm | 500 | ||||
| Druk | Nominale werkdruk | Mpa | 35 | |||
| Max. werkdruk (kortstondig) | Mpa | 42 | ||||
| Continue werkdruk | Mpa | 30 | ||||
| Toelaatbare behuizingsdruk (absoluut) | Mpa | Constant0.25, Piekwaarde0.5 | ||||
| Koppel | Continue uitgangskoppel (Onder continue werkdruk) |
Nm | 162.3 | 252.3 | 342.6 | 432.9 |
| Max. uitgangskoppel | Nm | 227 | 353 | 480 | 606 | |
| Vermogen | Continue uitgangsvermogen | KW | 45 | 79 | 107 | 139 |
| Max. vermogen | KW | 62 | 95 | 114 | 150 | |
| Temperatuur | Toelaatbare behuizingstemperatuur | ℃ | 80 | |||
| Max. werktemperatuur van de olietank | ℃ | 70 | ||||
| gewicht | PV-serie hydraulische pomp hydraulische olie-aftap | kg | 45 | 53 | 63 | 78 |
| PV-serie hydraulische motor hydraulische olie-aftap | kg | 30 | 34 | 40 | 47 | |

Opmerkingen:
Hydraulische olie
De geschikte vervangingsperiode voor hydraulische olie in een gesloten tanksysteem is 2000 uur, en vaker als de hydraulische olie verontreinigd is met water of andere externe materialen of onderhevig is aan abnormale bedrijfsomstandigheden.
Als algemene aanbeveling moet het 10µ inlaatoliefilter elke lente of elke 1500 uur (wat het eerst komt) worden vervangen in een gesloten tanksysteem, of in een open tanksysteem met een luchtfilter vuldop. Het oliefilter moet elke 500 uur worden vervangen.
Warmtewisselaar
De kern en vinnen van de warmtewisselaar worden te allen tijde schoon gehouden voor maximale koeling en systeem efficiëntie, en de buitenkant van de warmtewisselaar wordt dagelijks gecontroleerd op verstoppingen en indien nodig gereinigd.
Tank:
Het tankniveau en het water in de olie moeten dagelijks worden gecontroleerd. Als de tank met olie moet worden bijgevuld, moet gefilterde hydraulische olie worden gebruikt en al het water in de tank moet indien nodig worden verwijderd.
Applicatie:
Mengkraan: betonmixer, cementmixer;
Kolengroefmachines: schraper;
Industrie: farmaceutische machines;
Transportvoertuigen: walsen, betonpompwagens, gestabiliseerde grondmixers

Fabrieksfabricage & Inspectiebewijs
De aandrijfsystemen worden gebouwd in de fabriek van Shandong Highland Hydraulic Seiko Co., Ltd., waar de eenheidsidentificatie en inspectiegegevens deel uitmaken van de normale productiepraktijk.
- Fabrikant: Shandong Highland Hydraulic Seiko Co., Ltd. (merk: Highland)
- Gedocumenteerde motor: MF20-21 gesloten axiaalzuigermotor
- Gedocumenteerd onderdeelnummer: 02603250203005
- Gedocumenteerde projecthoeveelheid: 20 eenheden
- Gesloten motor getest en inspectie geregistreerd voor vrijgave
Het identificatiesysteem maakt het mogelijk om een geleverde eenheid te koppelen aan zijn productie- en testdocumentatie.
Fabrieks prestatietests
Fabrieks prestatietests worden uitgevoerd op een gesloten hydraulische testbank, waarbij het gedrag van de motor wordt geregistreerd bij verschillende snelheids- en drukinstellingen.
Het geleverde Closed-Loop Hydraulic Motor Test Report documenteert de MF20-21 motor (Onderdeelnummer 02603250203005), getest bij een temperatuur van 36,5 °C met een vermogensherstelverhouding van 10%. Nominale verplaatsing is 33,3 mL/omw, maximale continue snelheid 3500 tpm en minimale continue snelheid 500 tpm, met een nominale werkdruk van 35 MPa en een maximale (momentane) druk van 42 MPa.
De test omvat een reeks bedrijfspunten in plaats van één enkele conditie.
Geregistreerde testgegevens
De volgende punten werden geregistreerd tijdens de gesloten testrun van de gedocumenteerde eenheid.
| Snelheid (tpm) | Druk (MPa) | Debiet (L/min) | Verplaatsing (mL/omw) | Koppel (N·m) | Ingangsvermogen (kW) | Uitgangsvermogen (kW) | Totale efficiëntie (%) | Volumetrische efficiëntie (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1337 | 4.3 | 47 | 35.2 | 27 | 3.8 | 3.4 | 89.1 | 100 |
| 1337 | 14.3 | 45.7 | 35.2 | 85 | 11.9 | 10.9 | 91.5 | 97.2 |
| 1336 | 29.4 | 43.9 | 35.2 | 172 | 24.1 | 21.5 | 89.4 | 93.5 |
| 1311 | 4.3 | 47.1 | 35.9 | 25 | 3.4 | 3.4 | 98.3 | 100 |
| 1309 | 18.2 | 45.4 | 35.9 | 109 | 14.9 | 13.8 | 92.2 | 96.5 |
| 1308 | 30 | 44.2 | 35.9 | 181 | 24.8 | 22.1 | 89.1 | 94.1 |
Laaddruk: 1,5 MPa. Waarden zijn gereproduceerd uit het originele testverslag en moeten samen met de meet- en berekeningsmethode van de testbank worden gelezen.
Kwaliteitscontrole & Inspectie
Kwaliteitscontrole is afhankelijk van eenheidsidentificatie, testbankverificatie en de technische specificatie.
- Productmodel en eenheidsidentificatie
- Gesloten hydraulische prestatietests
- Druk- en snelheidsverificatie
- Debiet- en verplaatsingsregistratie
- Koppel- en vermogensmeting
- Registratie van totale en volumetrische efficiëntie
- Verificatie van technische interface
In het geleverde testverslag is de run ondertekend door een operator en een auditor (Operator 003, Auditor 002). De productdocumentatie stelt ook dat eenheden worden geproduceerd onder een strikt kwaliteitscontrolesysteem, en dat elke defecte pomp of motor wordt geïnspecteerd voordat er een reactie wordt gegeven.
Technische Tekening
De technische tekening van de fabriek voor de MF20-21 specificeert de poorten, de uitgaande as en de draairichting van de motor.
- Hoge drukpoorten A en B: 7/8-14 UNF-2B
- Lekpoorten L1 / L2: 3/8-16 UNC-2B, 25 mm diepte
- Meetpoort M: 7/16-20 UNF-2B
- Hoge druk veiligheidskleppen A en B: 35 MPa / 42 MPa
- Uitgaande as: 21-tand involute spline, 16/32 radiale spoed, 30° drukhoek, 33,34 mm deelcirkeldiameter
- Conische asborgmoer: 1-20 UNEF-2B
- Draairichting: CW / CCW
- Verplaatsing gemarkeerd op tekening: 33,4 mL/omw
Technische vereiste tekening: minimale snelheid 500 tpm, maximale snelheid 3500 tpm, nominale werkdruk 30 MPa. Interfaceafmetingen moeten vóór installatie worden bevestigd aan de technische tekening.
Toepassing / Projectbewijs
Het volgende project is geregistreerd voor hetzelfde gesloten axiaalzuigermotorplatform.
- Project: Variabele Zuigerpomp voor Saoedi-Arabië
- Model: MF20-21
- Hoeveelheid: 20 eenheden
- Klant: Saoedi-Arabië
- Toepassing: Betonmixers
- Fabrikant: Shandong Highland Hydraulic Seiko Co., Ltd.
- Aandrijfconfiguratie: gesloten hydraulisch systeem
Het project wordt vermeld als bewijs van de leverervaring van de fabrikant; geschiktheid voor een specifieke machine moet vóór selectie worden bevestigd.
Technische documenten
Ondersteunende technische documentatie voor de motor omvat de onderstaande documenten.
| Document | Beschikbaarheid |
|---|---|
| Technische Gegevensblad | Beschikbaar |
| Gesloten Motor Testrapport | Beschikbaar |
| Technische Tekening | Beschikbaar |
| Model Selectietabel | Beschikbaar |
Belangrijkste nominale waarden van de gedocumenteerde gesloten axiaalzuigermotor:
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominale verplaatsing | 33,3 mL/omw (max) |
| Max. continue snelheid | 3500 tpm |
| Nominale snelheid | 2500 tpm |
| Min. continue snelheid | 500 tpm |
| Nominale werkdruk | 35 MPa |
| Max. werkdruk (momentaan) | 42 MPa |
| Continue werkdruk (ΔP) | 30 MPa |
| Continue uitgangskoppel | 143 N·m |
| Maximale uitgangskoppel | 167 N·m |
| Maximaal vermogen | 56 kW |
| Toelaatbare behuizingstemperatuur | -40 tot 50 °C |
| Max. olietanktemperatuur | 80 °C |
| Gewicht (MF-serie motor) | 34 kg |
| Circuit | Gesloten |
Deze documenten omvatten verplaatsing, snelheid, druk, koppel, vermogen, temperatuur en gewicht, en bevestigen de motor als een gesloten axiaalzuigertype.
FAQ
V1. Kan ik een proefbestelling krijgen voor het Highland Maïshakker Hydraulisch Aandrijfsysteem met hoog koppel?
A: Ja, we verwelkomen proefbestellingen om de kwaliteit te testen en te controleren.
V2. Hoe zit het met de doorlooptijd?
10 tot 15 dagen voor monsters, massaproductie volgens MOQ
V3. Heeft u een MOQ-limiet voor het Highland Maïshakker Hydraulisch Aandrijfsysteem met hoog koppel?
A: Lage MOQ, 1 stuk voor monstercontrole is beschikbaar.
V4. Hoe verzendt u de goederen en hoe lang duurt het voordat ze aankomen?
Verzending per zee, het duurt over het algemeen 15-20 dagen om aan te komen, en lucht is ook optioneel.
V5. Hoe ga ik verder met een bestelling voor het Highland Maïshakker Hydraulisch Aandrijfsysteem met hoog koppel?
A: Laat ons eerst uw vereisten of toepassing weten.
Ten tweede citeren we volgens uw vereisten of onze suggesties.
Ten derde bevestigt de klant de monsters en plaatst hij een aanbetaling voor een formele bestelling.
Ten vierde regelen we de productie.
V6: Biedt u garantie voor de producten?
A: Ja, we bieden 1 jaar garantie op onze producten.
V7: Hoe om te gaan met defecten?
Ten eerste worden onze producten geproduceerd onder een strikt kwaliteitscontrolesysteem. Ten tweede zullen we de defecte pomp en motor inspecteren en vervolgens reageren volgens de werkelijke situatie.
Neem contact op met onze experts en krijg een gratis consult!
Onze missie is om "High Quality" & "Good Service" & "Fast Delivery" aan te bieden om onze klanten te helpen meer winst te maken.