Σύστημα υδραυλικής κίνησης υψηλών επιδόσεων PV110+MF110
Σύνοψη του προϊόντος
Υδραυλικό σύστημα κίνησης Highland Custom PV110+MF110 για μηχανή εκσκαφής Γρήγορη λεπτομέρεια: · Κουτί από χυτοσίδηρο · Υδραυλικά στοιχεία · Συστατικά ισχύος υδραυλικών συστημάτων · Αύξηση της αποδοτικότητας ·Διεύθυνση εργοστασίου CHINA DEZHOU · Απλή διάταξη · Λύσεις συστημάτων ·Εφαρμογή Συστατικά υ...
Προσαρμοσμένα χαρακτηριστικά προϊόντος
MF110 υδραυλικό σύστημα Drive
,Εκβαθύνοντας υδραυλικό σύστημα Drive
,Εκβαθύνοντας υδραυλικά συστατικά
Βασικές Ιδιότητες
Εμπορικά Ακίνητα
Περιγραφή προϊόντος
Υδραυλικό σύστημα κίνησης Highland Custom PV110+MF110 για μηχανή εκσκαφής
Γρήγορη λεπτομέρεια:
· Κουτί από χυτοσίδηρο
· Υδραυλικά στοιχεία
· Συστατικά ισχύος υδραυλικών συστημάτων
· Αύξηση της αποδοτικότητας
·Διεύθυνση εργοστασίου CHINA DEZHOU
· Απλή διάταξη
· Λύσεις συστημάτων
·Εφαρμογή Συστατικά υδραυλικού συστήματος
· Εργαστείτε γρήγορα
· Πλήρης αντικατάσταση των εισαγόμενων προϊόντων
· Πιστοποίηση πιστοποιητικών ευρεσιτεχνίας
· 1 έτος εγγύηση

Περιγραφή:
"Οπτικοποιήστε τα μηχανήματά σας με το προσαρμοσμένο υδραυλικό σύστημα κίνησης PV110+MF110.ειδικά σχεδιασμένα για την αντιμετώπιση των προκλήσεων της εκσκαφής και της χαράγματοςΤο σύστημα Highland PV110+MF110 συνδυάζει ισχύ και αξιοπιστία, παρέχοντας μια ανθεκτική, υψηλής απόδοσης λύση που βελτιώνει τη μακροζωία και την λειτουργική απόδοση των μηχανημάτων σας.Αναβαθμίστε τον εξοπλισμό σας με το προσαρμοσμένο σύστημα υδραυλικής κίνησης PV110 + MF110 για πιο ομαλή, πιο αξιόπιστη διαδικασία εκσκαφής και χαράγματος. "
Προδιαγραφές:
Τεχνική παράμετρος της σειράς Highland PV+MF
| Ηλεκτρονική υδραυλική αντλία PV και η σειρά υδραυλικών κινητήρων MF | 20 | 21 | 22 | 23 | ||
| Μετατόπιση | Μέγιστη μετατόπιση | ml/r | 33.3 | 51.6 | 69.8 | 90.5 |
| Ταχύτητα | Μέγιστη συνεχής ταχύτητα εργασίας (Πρόθεση πλήρους φορτίου) |
r/min | 3500 | 3500 | 3200 | 3200 |
| Κατηγορία ταχύτητας | r/min | 2500 | ||||
| Min συνεχής ταχύτητα εργασίας | r/min | 500 | ||||
| Πίεση | Κατηγορία πίεσης εργασίας | MPa | 35 | |||
| Μέγιστη εργασιακή πίεση (μεταβατική) | MPa | 42 | ||||
| Συνεχή πίεση εργασίας | MPa | 30 | ||||
| Επιτρεπόμενη πίεση του κελύφους (απόλυτη) | MPa | Συνεχή.25, κορυφαία τιμή0.5 | ||||
| Στροφή | Συνεχή ροπή εξόδου (Υπό συνεχή πίεση εργασίας) |
Νμ | 162.3 | 252.3 | 342.6 | 432.9 |
| Μέγιστη ροπή εξόδου | Νμ | 227 | 353 | 480 | 606 | |
| Δύναμη | Συνεχή ισχύς εξόδου | KW | 45 | 79 | 107 | 139 |
| Μέγιστη ισχύς | KW | 62 | 95 | 114 | 150 | |
| Θερμοκρασία | Επιτρεπόμενη θερμοκρασία του κελύφους | °C | 80 | |||
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας δεξαμενής ελαίου | °C | 70 | ||||
| βάρος | Υδραυλική αντλία σειράς PV υδραυλική αποχέτευση ελαίου | χιλιόγραμμο | 45 | 53 | 63 | 78 |
| Υδραυλικός κινητήρας σειράς PV υδραυλική αποστράγγιση ελαίου | χιλιόγραμμο | 30 | 34 | 40 | 47 | |

Ενημερώσεις:
Παρακολούθηση και συντήρηση συστήματος: Ένα σύστημα υδραυλικής κίνησης είναι μια σύνθετη εγκατάσταση που απαιτεί τακτική παρακολούθηση και συντήρηση για να εξασφαλιστεί βέλτιστη απόδοση και μακροζωία.Αυτό περιλαμβάνει την παρακολούθηση των επιπέδων υδραυλικού υγρού και της κατάστασής τουΟι ερευνητές διαπιστώνουν επίσης ότι οι ενδεχόμενες διαρροές ή τα μηχανικά προβλήματα στο σύστημα πρέπει να εντοπίζονται τακτικά.,Η παραβίαση της ρουτίνας συντήρησης μπορεί να οδηγήσει σε μειωμένη απόδοση.αυξημένη φθορά, και πιθανή βλάβη του συστήματος.
Τάνκ:
Εάν η δεξαμενή πρέπει να γεμίσει με λάδι, πρέπει να χρησιμοποιείται φιλτραρισμένο υδραυλικό λάδι,και όλο το νερό στην δεξαμενή πρέπει να αφαιρείται όπως απαιτείται.
ΑΕφαρμογή:
Οχήματα μικτήρα: οχήματα μικτήρα σκυροδέματος, οχήματα μικτήρα τσιμέντου.
Μηχανήματα εξόρυξης άνθρακα: ξύρισμα·
Βιομηχανία: φαρμακευτικά μηχανήματα
Μεταφορικά οχήματα: τροχαία ρόλλα, φορτηγά αντλιών σκυροδέματος, σταθεροποιημένα αναμεικτικά εδάφους
,
Αποδεικτικά στοιχεία παραγωγής και επιθεώρησης εργοστασίου
Η Shandong Highland Hydraulic Seiko Co., Ltd. κατασκευάζει αυτά τα συστήματα κίνησης και καταγράφει κάθε μονάδα κινητήρα, ώστε να μπορεί να εντοπιστεί κατά τη διάρκεια της παραγωγής.
- Κατασκευαστής: Shandong Highland Hydraulic Seiko Co., Ltd. (μάρκα: Highland)
- Δοκιμαζόμενος κινητήρας: κινητήρας έμβολο με άξονα κλειστού κυκλώματος MF20-21
- Δοκιμασμένος αριθμός κατασκευαστικού στοιχείου: 02603250203005
- Καταγεγραμμένη ποσότητα έργου: 20 μονάδες
- Ο κινητήρας κλειστού κυκλώματος δοκιμάστηκε και καταγράφηκε κατά την επιθεώρηση πριν από την απελευθέρωση
Τα αρχεία αυτού του είδους υποστηρίζουν την ιχνηλασιμότητα κάθε μονάδας μέσω της παραγωγής και της επιθεώρησης.
Δοκιμασία επιδόσεων εργοστασίου
Πριν από την αποστολή, ο υδραυλικός κινητήρας κλειστού κυκλώματος λειτουργεί σε εργοστασιακό πάγκο δοκιμών, έτσι ώστε να μετρούνται ταχύτητα, πίεση, ροή, ροπή και απόδοση υπό φορτίο.
Η προερχόμενη έκθεση δοκιμής υδραυλικού κινητήρα κλειστού βρόχου τεκμηριώνει τον κινητήρα MF20-21 (αριθμός κατασκευαστικού στοιχείου 02603250203005), που δοκιμάστηκε σε θερμοκρασία 36,5 °C με αναλογία ανάκτησης ισχύος 10%.Η ονομαστική μετατόπιση είναι 33.3 mL/rpm, μέγιστη συνεχής ταχύτητα 3500 r/min και ελάχιστη συνεχής ταχύτητα 500 r/min, με ονομαστική εργασιακή πίεση 35 MPa και μέγιστη (αμέσως) πίεση 42 MPa.
Οι δοκιμές πραγματοποιούνται πριν από την απελευθέρωση, όχι μετά την παράδοση.
Καταγεγραμμένα δεδομένα δοκιμής
Οι μετρούμενες τιμές που λαμβάνονται από το δοκιμαστικό πάγκο κλειστού κυκλώματος αναπαράγονται κατωτέρω για αναφορά.
| Ταχύτητα (r/min) | Πίεση (MPa) | Ρύση (L/min) | Μετατόπιση (mL/rev) | Δρόμος (N·m) | Δύναμη εισόδου (kW) | Δύναμη εξόδου (kW) | Συνολική αποδοτικότητα (%) | Η αποδοτικότητα του όγκου (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1337 | 4.3 | 47 | 35.2 | 27 | 3.8 | 3.4 | 89.1 | 100 |
| 1337 | 14.3 | 45.7 | 35.2 | 85 | 11.9 | 10.9 | 91.5 | 97.2 |
| 1336 | 29.4 | 43.9 | 35.2 | 172 | 24.1 | 21.5 | 89.4 | 93.5 |
| 1311 | 4.3 | 47.1 | 35.9 | 25 | 3.4 | 3.4 | 98.3 | 100 |
| 1309 | 18.2 | 45.4 | 35.9 | 109 | 14.9 | 13.8 | 92.2 | 96.5 |
| 1308 | 30 | 44.2 | 35.9 | 181 | 24.8 | 22.1 | 89.1 | 94.1 |
Πίεση φόρτισης: 1,5 MPa. Οι τιμές αναπαράγονται από το αρχικό αρχείο δοκιμής και πρέπει να διαβάζονται μαζί με τη μέθοδο μέτρησης και υπολογισμού του πάγκου δοκιμής.
Έλεγχος ποιότητας και επιθεώρηση
Ο έλεγχος ποιότητας διατηρείται μέσω της ταυτοποίησης του προϊόντος, των αρχείων επιδόσεων και της επαλήθευσης των διεπαφών.
- Πρότυπο προϊόντος και αναγνώριση μονάδας
- Δοκιμή υδραυλικών επιδόσεων σε κλειστό κύκλο
- Ελέγχος πίεσης και ταχύτητας
- Καταγραφή ροής και μετατόπισης
- Μέτρηση ροπής και ισχύος
- Καταγραφή της συνολικής και της χωρητικότητας απόδοσης
- Πιστοποίηση μηχανικής διεπαφής
Στο προμηθευμένο αρχείο δοκιμής, η εκτέλεση υπογράφεται από χειριστή και ελεγκτή (ελεγκτής 003, ελεγκτής 002).Η τεκμηρίωση του προϊόντος αναφέρει επίσης ότι οι μονάδες παράγονται σύμφωνα με ένα αυστηρό σύστημα ελέγχου ποιότητας., και ότι κάθε ελαττωματική αντλία ή κινητήρας επιθεωρείται πριν εκδοθεί απάντηση.
Μηχανικό σχέδιο
Ένα σχέδιο μηχανικής για το MF20-21 καθορίζει τις υδραυλικές διεπαφές και τις λεπτομέρειες του άξονα του κινητήρα.
- Αγωγές υψηλής πίεσης Α και Β: 7/8-14 UNF-2B
- Λάμψεις διαρροής L1 / L2: 3/8-16 UNC-2B, βάθος 25 mm
- Δέσμος μέτρησης M: 7/16-20 UNF-2B
- Βαλβίδες ανάρτησης υψηλής πίεσης Α και Β: 35 MPa / 42 MPa
- Άξονας εξόδου: 21δοντιών, ακτινοβολία 16/32, γωνία πίεσης 30°, διάμετρος κύκλου διαίρεσης 33,34 mm
- Κωνικός καρφί κλειδώματος άξονα: 1-20 UNEF-2B
- Κατεύθυνση περιστροφής: CW / CCW
- Μετατόπιση που σημειώνεται στο σχέδιο: 33,4 mL/rpm
Τεχνική απαίτηση σχεδιασμού: ελάχιστη ταχύτητα 500 στροφές/δευτερόλεπτο, μέγιστη ταχύτητα 3500 στροφές/δευτερόλεπτο, ονομαστική πίεση λειτουργίας 30 MPa.Οι διαστάσεις των διεπαφών πρέπει να επιβεβαιώνονται βάσει του σχεδίου μηχανικής πριν από την εγκατάσταση.
Αίτηση / αποδεικτικά στοιχεία του σχεδίου
Ένα τεκμηριωμένο σχέδιο από τα αρχεία του κατασκευαστή συνοψίζεται κατωτέρω.
- Σχέδιο: Αλλακτική αντλία με έμβολο για τη Σαουδική Αραβία
- Πρότυπο: MF20-21
- Ποσότητα: 20 μονάδες
- Πελάτης: Σαουδική Αραβία
- Εφαρμογή: Φορτηγά μετρητών σκυροδέματος
- Κατασκευαστής: Shandong Highland Hydraulic Seiko Co., Ltd.
- Διαμόρφωση κίνησης: υδραυλικό σύστημα κλειστού κυκλώματος
Το έργο αναφέρεται ως απόδειξη της εμπειρίας του κατασκευαστή στην παράδοση· η καταλληλότητα για μια συγκεκριμένη μηχανή πρέπει να επιβεβαιώνεται πριν από την επιλογή.
Τεχνικά έγγραφα
Τα ακόλουθα τεχνικά έγγραφα είναι διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος.
| Έγγραφο | Διαθεσιμότητα |
|---|---|
| Τεχνικό δελτίο δεδομένων | Διαθέσιμο |
| Έκθεση δοκιμής κινητήρα κλειστού βρόχου | Διαθέσιμο |
| Μηχανικό σχέδιο | Διαθέσιμο |
| Πίνακας επιλογής μοντέλου | Διαθέσιμο |
Βασικές ονομαστικές τιμές του τεκμηριωμένου κλειστού αξιακού εμβολοκινητήρα:
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Ονομαστική μετατόπιση | 33.3 mL/στροφή (μέγιστο) |
| Μέγιστη συνεχής ταχύτητα | 3500 στροφές/min |
| Κατηγορία ταχύτητας | 2500 στροφές/λεπτο |
| Min συνεχής ταχύτητα | 500 στροφές/λεπτο |
| Κατηγορία πίεσης εργασίας | 35 MPa |
| Μέγιστη εργασιακή πίεση (αμέσως) | 42 MPa |
| Συνεχή πίεση εργασίας (ΔP) | 30 MPa |
| Συνεχή ροπή εξόδου | 143 N·m |
| Μέγιστη ροπή εξόδου | 167 N·m |
| Μέγιστη ισχύς | 56 kW |
| Επιτρεπόμενη θερμοκρασία του κελύφους | -40 έως 50 °C |
| Μέγιστη θερμοκρασία δεξαμενής ελαίου | 80 °C |
| Βάρος (κινητήρας σειράς MF) | 34 κιλά |
| Κύκλος | Κλειστό κύκλο |
Τα έγγραφα αυτά καλύπτουν τη μετατόπιση, την ταχύτητα, την πίεση, τη ροπή, την ισχύ, τη θερμοκρασία και το βάρος και επιβεβαιώνουν ότι ο κινητήρας είναι κλειστού τύπου άξονου έμβολο.
Γενικές ερωτήσεις
Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγματος για υδραυλικό σύστημα κίνησης μηχανή σιλαρέματος;
Α: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελία δείγματος για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα.
Ερώτηση 2: Τι γίνεται με τον χρόνο προετοιμασίας;
10 έως 15 ημέρες για δείγματα, μαζική παραγωγή σύμφωνα με το MOQ
Ε. Έχετε κάποιο όριο MOQ για το σύστημα υδραυλικής κίνησης της μηχανής σιλάζ;
Α: Χαμηλή MOQ, 1pc για έλεγχο δείγματος είναι διαθέσιμο.
Ε4 Πώς αποστέλλετε τα αγαθά και πόσο χρόνο χρειάζεται για να φτάσουν;
Με πλοίο από τη θάλασσα, συνήθως διαρκεί 15-20 ημέρες για να φτάσει, και ο αέρας είναι επίσης προαιρετικός.
Ε. Πώς προχωράμε σε μια παραγγελία για υδραυλικό σύστημα κίνησης μηχανής σιλαζισμού;
Α: Πρώτα, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Δεύτερον, αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί κατάθεση για επίσημη παραγγελία.
Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Ε: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;
Α: Ναι, προσφέρουμε 1 έτος εγγύηση στα προϊόντα μας.
Ε7: Πώς να αντιμετωπίσουμε το ελαττωματικό;
Πρώτον, τα προϊόντα μας παράγονται σε αυστηρό σύστημα ελέγχου ποιότητας. Δεύτερον, θα επιθεωρήσουμε την ελαττωματική αντλία και τον κινητήρα και στη συνέχεια θα απαντήσουμε σύμφωνα με την πραγματική κατάσταση.
Επικοινωνήστε με τους ειδικούς μας και λάβετε μια δωρεάν συμβουλή!
Η αποστολή μας είναι να προσφέρουμε "υψηλή ποιότητα" & "καλή υπηρεσία" & "γρήγορη παράδοση" για να βοηθήσουμε τους πελάτες μας να κερδίσουν περισσότερα κέρδη.