System napędu hydraulicznego PV110+MF110 o wysokiej wydajności do dragowania i wykopywania
Podsumowanie produktu
Highland Custom PV110+MF110 układ napędowy hydrauliczny do bagrowania Szybki szczegół: · Obudowa z żeliwa · Komponenty hydrauliczne · Komponenty energetyczne układów hydraulicznych · Wyższa wydajność ·Adres fabryki CHINA DEZHOU · Prosty układ · Rozwiązania systemowe ·Zastosowanie Składniki układu ...
Atrybuty niestandardowe produktu
Hydrauliczny układ napędowy MF110
,hydrauliczny układ napędowy pogłębiania
,elementy hydrauliczne pogłębiania
Podstawowe właściwości
Nieruchomości handlowe
Opis produktu
Highland Custom PV110+MF110 układ napędowy hydrauliczny do bagrowania
Szybki szczegół:
· Obudowa z żeliwa
· Komponenty hydrauliczne
· Komponenty energetyczne układów hydraulicznych
· Wyższa wydajność
·Adres fabryki CHINA DEZHOU
· Prosty układ
· Rozwiązania systemowe
·Zastosowanie Składniki układu hydraulicznego
· Pracuj szybko
· Całkowite zastąpienie produktów importowanych
· Certyfikacja świadectwa patentowego
· 1 roczna gwarancja

Opis:
"Optymalizuj maszyny do bagrowania i wykopywania z naszym niestandardowym systemem napędu hydraulicznego PV110+MF110.specjalnie zaprojektowane do sprostania wyzwaniom związanym z wykonywaniem prac bagrowych i wykopaliskSystem Highland PV110+MF110 łączy moc i niezawodność, zapewniając trwałe, wydajne rozwiązanie, które zwiększa długowieczność i wydajność operacyjną maszyn.Uaktualnij swój sprzęt z naszym niestandardowym PV110 + MF110 Hydraulic Drive System dla gładszego, bardziej niezawodny proces bagrowania i wykopywania. "
Specyfikacje:
Parametry techniczne serii Highland PV+MF
| Pompy hydrauliczne PV i silniki hydrauliczne MF | 20 | 21 | 22 | 23 | ||
| Przesunięcie | Maksymalny przemieszczenie | ml/r | 33.3 | 51.6 | 69.8 | 90.5 |
| Prędkość | Maksymalna ciągła prędkość pracy (warunek pełnego obciążenia) |
r/min | 3500 | 3500 | 3200 | 3200 |
| Prędkość nominalna | r/min | 2500 | ||||
| Min. ciągła prędkość pracy | r/min | 500 | ||||
| Ciśnienie | Narysowane ciśnienie robocze | MPa | 35 | |||
| Maksymalne ciśnienie robocze (przejściowe) | MPa | 42 | ||||
| Ciśnienie robocze stałe | MPa | 30 | ||||
| Dopuszczalne ciśnienie powłoki (absolute) | MPa | Stały 0.25, wartość szczytowa0.5 | ||||
| Moment obrotowy | Nieprzerwany moment wyjściowy (Pod ciągłym ciśnieniem roboczym |
Nm | 162.3 | 252.3 | 342.6 | 432.9 |
| Maksymalny moment wyjściowy | Nm | 227 | 353 | 480 | 606 | |
| Władza | Moc wyjściowa ciągła | KW | 45 | 79 | 107 | 139 |
| Maksymalna moc | KW | 62 | 95 | 114 | 150 | |
| Temperatura | Dopuszczalna temperatura powłoki | °C | 80 | |||
| Maksymalna temperatura robocza zbiornika oleju | °C | 70 | ||||
| masę | Pompy hydrauliczne z serii PV hydrauliczne odpływy oleju | kg | 45 | 53 | 63 | 78 |
| Silnik hydrauliczny serii PV hydrauliczne odprowadzanie oleju | kg | 30 | 34 | 40 | 47 | |

Zgłoszenia:
Monitorowanie i konserwacja systemu: System napędu hydraulicznego jest złożonym systemem, który wymaga regularnego monitorowania i konserwacji w celu zapewnienia optymalnej wydajności i długowieczności.Obejmuje to monitorowanie poziomu płynu hydraulicznego i jego stanuNależy również przeprowadzać regularne kontrole w celu wykrycia ewentualnych wycieków lub problemów mechanicznych w systemie.,Niezależność od rutynowej konserwacji może prowadzić do zmniejszenia wydajności,zwiększone zużycie, i potencjalnej awarii systemu.
Zbiornik:
Poziom zbiornika i zawartość wody w oleju należy sprawdzać codziennie.i cała woda w zbiorniku musi zostać usunięta zgodnie z wymaganiami.
AWykorzystanie:
Ciężarówka do mieszania: ciężarówka do mieszania betonu, ciężarówka do mieszania cementu;
Maszyny do wydobycia węgla: szkraby;
Przemysł: maszyny farmaceutyczne;
Pojazdy transportowe: wózki drogowe, ciężarówki pompowe betonowe, ustabilizowane mieszalniki gleby
,
Dowody dotyczące produkcji fabrycznej i kontroli
Shandong Highland Hydraulic Seiko Co., Ltd. produkuje te układy napędowe i rejestruje każdą jednostkę silnika, aby można było ją śledzić w trakcie produkcji.
- Producent: Shandong Highland Hydraulic Seiko Co., Ltd. (marka Highland)
- Dokumentowany silnik: silnik tłokowy o układzie ościennym MF20-21 z pętlą zamkniętą
- Dokumentowany numer elementu: 02603250203005
- Dokumentowana ilość projektu: 20 sztuk
- Silnik z pętli zamkniętej przetestowany i zarejestrowany przed uwolnieniem
Takie zapisy zapewniają identyfikowalność każdej jednostki poprzez produkcję i kontrolę.
Badanie wydajności w fabryce
Przed wysyłką silnik hydrauliczny z zamkniętą pętlą jest uruchamiany na fabrycznym stanowisku badawczym w taki sposób, aby zmierzyć prędkość, ciśnienie, przepływ, moment obrotowy i wydajność pod obciążeniem.
W dostarczonym sprawozdaniu z badań silnika hydraulicznego w pętli zamkniętej przedstawiono silnik MF20-21 (nr komponentu 02603250203005), badany w temperaturze 36,5 °C z współczynnikiem odzysku mocy wynoszącym 10%.Nominalne przesunięcie wynosi 33.3 mL/obr./rw, maksymalna ciągła prędkość 3500 obrotów/min i minimalna ciągła prędkość 500 obrotów/min, o nominalnym ciśnieniu roboczym 35 MPa i maksymalnym (oczywistym) ciśnieniu 42 MPa.
Badania przeprowadza się przed uwolnieniem, a nie po dostarczeniu.
Zarejestrowane dane testowe
Wartości pomiarowe pobrane z stanowiska badawczego z zamkniętą pętlą są przedstawione poniżej jako odniesienie.
| Prędkość (r/min) | Ciśnienie (MPa) | Przepływ (L/min) | Przesunięcie (mL/obr.) | Prężnik obrotowy (N·m) | Moc wejściowa (kw) | Moc wyjściowa (kW) | Ogólna skuteczność (%) | Wydajność objętościowa (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1337 | 4.3 | 47 | 35.2 | 27 | 3.8 | 3.4 | 89.1 | 100 |
| 1337 | 14.3 | 45.7 | 35.2 | 85 | 11.9 | 10.9 | 91.5 | 97.2 |
| 1336 | 29.4 | 43.9 | 35.2 | 172 | 24.1 | 21.5 | 89.4 | 93.5 |
| 1311 | 4.3 | 47.1 | 35.9 | 25 | 3.4 | 3.4 | 98.3 | 100 |
| 1309 | 18.2 | 45.4 | 35.9 | 109 | 14.9 | 13.8 | 92.2 | 96.5 |
| 1308 | 30 | 44.2 | 35.9 | 181 | 24.8 | 22.1 | 89.1 | 94.1 |
Ciśnienie ładowania: 1,5 MPa. Wartości są odtwarzane z oryginalnego zapisu badania i należy je odczytywać wraz z metodą pomiaru i obliczeń stosowaną na stanowisku badawczym.
Kontrola jakości i kontrola
Kontrola jakości jest utrzymywana poprzez identyfikację produktu, rejestry wydajności i weryfikację interfejsu.
- Model produktu i identyfikacja jednostki
- Badanie właściwości hydraulicznych w pętli zamkniętej
- Weryfikacja ciśnienia i prędkości
- Rejestracja przepływów i przemieszczeń
- Pomiar momentu obrotowego i mocy
- Rejestracja całkowitej i objętościowej sprawności
- Weryfikacja interfejsu inżynieryjnego
W dostarczonym protokole testowym bieg jest podpisany przez operatora i audytora (operator 003, audytor 002).W dokumentacji produktu stwierdza się również, że jednostki są produkowane w ramach rygorystycznego systemu kontroli jakości, a wszelkie wadliwe pompy lub silniki są sprawdzane przed wydaniem odpowiedzi.
Rysunek inżynieryjny
Rysunek inżynieryjny dla silnika MF20-21 określa interfejsy hydrauliczne i szczegóły wału silnika.
- Drogi wysokiego ciśnienia A i B: 7/8-14 UNF-2B
- Przekrywacze L1 / L2: 3/8-16 UNC-2B, głębokość 25 mm
- Wylosowanie węzłów
- Zawory odładowujące wysokiego ciśnienia A i B: 35 MPa / 42 MPa
- Włókno wyjściowe: 21-zębny splin involute, 16/32 pas radialny, kąt ciśnienia 30°, średnica koła dzielącego 33,34 mm
- Koniczny orzeł zamykający wał: 1-20 UNEF-2B
- Kierunek obrotu: CW / CCW
- Przesunięcie oznaczone na rysunku: 33,4 mL/ob.
Wymóg techniczny rysunku: prędkość minimalna 500 obrotów/min, prędkość maksymalna 3500 obrotów/min, nominalne ciśnienie robocze 30 MPa.Przed instalacją wymiary interfejsu należy potwierdzić na podstawie rysunku inżynieryjnego.
Wniosek / dowody projektu
Poniżej przedstawiono podsumowanie udokumentowanego projektu z dokumentacji producenta.
- Projekt: zmienna pompa tłokowa dla Arabii Saudyjskiej
- Model: MF20-21
- Ilość: 20 sztuk
- Klient: Arabia Saudyjska
- Zastosowanie: Ciężarówki do mieszania betonu
- Producent: Shandong Highland Hydraulic Seiko Co., Ltd.
- Konfiguracja napędu: układ hydrauliczny o zamkniętym obwodzie
Projekt jest wymieniony jako dowód doświadczenia producenta w dostarczaniu; przed wyborem należy potwierdzić przydatność do konkretnej maszyny.
Dokumenty techniczne
Poniższe dokumenty techniczne są dostępne na żądanie.
| Dokument | Dostępność |
|---|---|
| Arkusz danych technicznych | Dostępne |
| Sprawozdanie z badania silnika w pętli zamkniętej | Dostępne |
| Rysunek inżynieryjny | Dostępne |
| Tabela wyboru modelu | Dostępne |
Główne wartości znamionowe udokumentowanego silnika tłokowego o zamkniętej osi:
| Parametry | Wartość |
|---|---|
| Nominalne przesunięcie | 33.3 mL/ob. (maks.) |
| Maksymalna prędkość ciągła | 3500 obrotów/min |
| Prędkość nominalna | 2500 obrotów/min |
| Min. prędkość ciągła | 500 obrotów/min |
| Narysowane ciśnienie robocze | 35 MPa |
| Maksymalne ciśnienie robocze (oczywiste) | 42 MPa |
| Ciśnienie robocze ciągłe (ΔP) | 30 MPa |
| Nieprzerwany moment wyjściowy | 143 N·m |
| Maksymalny moment wyjściowy | 167 N·m |
| Maksymalna moc | 56 kW |
| Dopuszczalna temperatura powłoki | -40 do 50 °C |
| Maksymalna temperatura zbiornika oleju | 80 °C |
| Masa (silnik serii MF) | 34 kg |
| Obwód | Węzeł zamknięty |
Dokumenty te obejmują przemieszczenie, prędkość, ciśnienie, moment obrotowy, moc, temperaturę i masę oraz potwierdzają, że silnik jest silnikiem typu tłoków o zamkniętej osi.
Częste pytania
Czy mogę dostać zamówienie na próbkę hydraulicznego układu napędowego silera?
O: Tak, witamy zamówienie na próbki do testowania i sprawdzania jakości.
Co z czasem realizacji?
10 do 15 dni dla próbek, produkcji masowej zgodnie z MOQ
P3: Czy macie jakieś ograniczenie MOQ dla silera silera hydraulicznego?
A: Niski MOQ, dostępny jest 1 sztuk do kontroli próbki.
P4: Jak wysyłasz towary i jak długo trwa ich przywóz?
Statek drogą morską, zazwyczaj trwa 15-20 dni do przyjazdu, a powietrze jest również opcjonalne.
P5: Jak wykonać zamówienie na silosującą maszynę z hydraulicznym napędem?
A: Po pierwsze, daj nam znać swoje wymagania lub aplikację.
Po drugie, cytujemy zgodnie z Waszymi wymaganiami lub sugestiami.
Po trzecie, klient potwierdza próbki i składa depozyt na formalne zamówienie.
Po czwarte, zorganizujemy produkcję.
P6: Czy oferujesz gwarancję na produkty?
O: Tak, oferujemy 1 rok gwarancji na nasze produkty.
P7: Jak postępować z wadliwym?
Po pierwsze, nasze produkty są produkowane w ścisłym systemie kontroli jakości. Po drugie, sprawdzimy wadliwą pompę i silnik, a następnie odpowiemy zgodnie z rzeczywistą sytuacją.
Skontaktuj się z naszymi ekspertami i uzyskaj bezpłatną konsultację!
Naszą misją jest oferowanie "wysokiej jakości" i "dobrej usługi" i "szybkiej dostawy", aby pomóc naszym klientom uzyskać więcej zysków.